Melissa Odabash: ulubiona projektantka gwiazd w Polsce

Kate MossMelissa Odabash wprowadziła high fashion do świata strojów kąpielowych. Jej kostiumy to plażowe kreacje – piękne i zaprojektowane, by pasować do każdej sylwetki. Nic więc dziwnego, że znalazły uznanie takich gwiazd jak Kim Kardashian czy Cameron Diaz. Marka dostępna jest też w Polsce. Melissa przyleciała tu na jeden dzień, by spotkać się z polskimi fankami mody.

Grafika

 

Spotkanie odbyło się w luksusowej przestrzeni budynku apartamentowego Cosmopolitan Twarda 4. Miało bardzo kameralny charakter. Podczas krótkiego pobytu Melissy w Polsce odbyła się mała prezentacja kolekcji. Można było też osobiście porozmawiać z kreatorką marki. Na spotkaniu pojawiły się m.in.  Olga Bończyk, Karina Kunkiewicz, Magda Wójcik i Monika Mrozowska.

Koncepcja  modowa Melissy Odabash to high-fashion w świecie strojów kąpielowych i kreacji plażowych. W ofercie znajdują się też tuniki czy biżuteria. Projektantka, która wcześniej pracowała jako modelka promująca właśnie stroje kąpielowe, przez lata odkrywała to, czego kobiety oczekują od tej części garderoby. Tak zrodził się pomysł na jej markę, który okazał się być strzałem w dziesiątkę. Sukces tkwi w jakości, ponadczasowym stylu i krojach, które są pomyślane  tak, by każda kobieta czuła się i wyglądała jak najlepiej. Nic więc dziwnego, że kostiumy Melissa Odabash zwróciły uwagę gwiazd światowego kalibru. Kreacje plażowe noszą m.in. Kim Kardashian, Cameron Diaz czy Bar Rafaeli.  Lato zbliża się wielkimi krokami – ciekawe, czy polskie celebrytki też postawią na wakacyjny look z Melissą Odabash.

Leave a Comment