Boardshorty – nie tylko dla surferów!

 align=Wygodne, modne i do tego niezwykle uniwersalne. Takie właśnie są bodyshorty, czyli spodenki, które w szybkim czasie podbiły serca wszystkich miłośników sportów wodnych.

Moda kojarzona bywa głównie z wystawnymi pokazami, sesjami zdjęciowymi, pięknymi modelkami i modelami oraz nowoczesnym podejściem do spraw designu. Jak więc łatwo zauważyć, z reguły temat ten nie ma zbyt wiele wspólnego z wygodą oraz sportowym stylem życia. Czy na pewno? Na szczęście nie zawsze. Istnieją bowiem rodzaje ubrań, które – oprócz wygody i modnego wzornictwa – oferują użytkownikowi możliwość uprawiania różnego rodzaju sportów. W przypadku mody męskiej tego rodzaju odzieżą są tzw. boardshorty.

Moda sportowa

Własny styl i niepowtarzalny, codzienny look to wartości, które – wbrew pozorom – wcale nie muszą iść w parze z ubraniami równie pięknymi, co… niewygodnymi. Z myślą o potrzebach wszystkich osób, które cenią sobie nie tylko topowy krój ubrań, ale także aktywny styl życia, powstała moda sportowa. Należy dodać, że w przypadku męskiej mody sportowej jednym z produktów cieszących się ogromną popularnością i zarazem sympatią użytkowników są tzw. boardshorty, będące po prostu rodzajem szortów.

Bogate wzornictwo

Pierwotnie boardshorty dedykowane były wszystkim osobom ceniących sobie surfowanie na fali, niemniej jednak wraz z upływem czasu okazało się, że wspomniany typ szortów może z powodzeniem pełnić rolę głównego punktu każdego, modnego look’u. W istocie; stylizacja wzbogacona o boardshorty widocznie zyskuje na świeżości, czego zasługą jest przede wszystkim niepowtarzalne wzornictwo, stanowiące znak charakterystyczny opisywanych, sportowych szortów.

Nie tylko na deskę

Spora ilość osób ceniących wygodę i modny wygląd odmawia sobie zakupu boardshortów, gdyż tkwią w założeniu, że ten typ szortów może być wykorzystywany wyłącznie w momencie uprawiania sportów wodnych. Nic bardziej mylnego! W rzeczywistości bowiem wspomniane spodenki nadadzą się zarówno na deskę, jak i spacery po plaży.

Wyłącznie dla mężczyzn?

Klasyczne boardshorty to luźne spodenki sięgające mniej więcej do kolan. Pierwotnie wspomniany model dedykowany był wyłącznie panom. Niemniej jednak duże zainteresowanie boardshortami doprowadziło do powstania damskiej wersji opisywanego modelu, który – w odróżnieniu od wersji męskiej – charakteryzuje się stosunkowo opiętym, dopasowanym krojem sięgającym lekko za udo. Warto dodać, że oba modele spodenek dostępne są w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy na www.360sklep.pl!

Leave a Comment