Dopracowane receptury SportLab Professional

Marka SportLab Profesional jest pierwszym z wielu projektów, które w najbliższym czasie firma Ortho-Freeze.med ma zamiar wprowadzić na rynek. Swoje produkty opiera na najbardziej naturalnych składnikach roślinnych, wybierając z nich te, które charakteryzują się najwyższą celowością i skutecznością działania. Dbałość o konsumenta to bowiem podstawowy priorytet firmy. Wszystkie obecne i nowo powstałe kosmetyki sportowe tej marki wyprodukowane są w Polsce.

 

Dopracowane receptury dla maksymalnej skuteczności

Firma jest właścicielem wszystkich receptur – specjalnie opracowanych przez współpracujące z nią laboratorium kosmetyczne, unikalnych w działaniu. Firma przykładam ogromną wagę nie tylko do jakości używanych składników, ale również do ich skuteczności, tak aby proponować odbiorcom wyłącznie dopracowane kosmetyki dla sportowców. Eksperci w dziedzinie kosmetologii stale kontrolują jakość produktów i wprowadzają ewentualne zmiany celem ich ulepszenia wg najnowszych trendów.
Kosmetyki otrzymały wszystkie niezbędne certyfikaty i przeszły testy alergiczne. Powstają z wykorzystaniem bogactwa roślinnych ekstraktów, olejów, kompleksów witaminowych itp.

Co przemawia za tym, by właśnie produkty marki SportLab Profesional znalazły się na wyposażeniu Twojej apteczki czy gabinetu?

Możemy pochwalić się:
• najnowocześniejszą technologią wytwarzania opartą na zaawansowanych badaniach laboratoryjnych i aktualnych trendów w kwestii jakości;
• jakością i skutecznością kosmetyków potwierdzoną zarówno przez kochających ruch i sport amatorów, jak i wyczynowców, których ciała każdego dnia narażone są na ogromne obciążenia,
• różnorodną gamą produktów do stosowania przed, w trakcie i po treningu.

Leave a Comment