Gwiazdy noszą MALLY & Co.!

MALLY & Co. to nowa marka modowa na polskim rynku. Parki, płaszcze i  ramoneski z kożucha, ręcznie szyte w Polsce z najlepszych włoskich materiałów, a także skórzane kurtki, spodnie, spódnice, projekty typu basic oraz dodatki przypadły do gustu także polskim gwiazdom.

 

 

Więcej zdjęć

Fanką projektów MALLY & Co. jest Karolina Ferenstein – Kraśko, która podczas tegorocznej akcji charytatywnej Magiczna Gwiazdka zaprezentowała się w beżowym płaszczu ze ścinanymi na skos klapami. Jej ulubionym modelem wśród kurtek jest połyskująca ramoneska z kożucha, ta sama którą ma również  w swojej kolekcji Marzena Rogalska. Marta Dyks na pokaz kolekcji Roberta Kupisza wybrała Brooklyn – dłuższy model kożucha w kolorze zgaszonej zieleni. Anna Wędzikowska na chłodne dni wybrała kożuchową kamizelkę w czarnym kolorze. Kaja Śródka stawia na stylowe dodatki, dlatego wybrała miedziano- złotą mufkę na łańcuszku.

Marka MALLY & Co. w swojej pierwszej kolekcji posiada także projekty dla panów. Klasyczny kożuch w kolorze gorzkiej czekolady, który wybrał dla siebie jazzman Tomasz Stańko, można połączyć zarówno z garniturem jak i z swobodniejszą stylizacją. Bloger Patryk Strzała wybrał beżową parkę z kapturem, która sprawdzi się w niebanalnych połączeniach.

 ***

MALLY & Co. to nowa, polska marka odzieżowa, której założycielkamiSylwia Małczyńska i Aleksandra Jarno-Dzik. Specjalizuje się w szyciu wysokiej klasy kożuchów oraz skórzanych ubiorów i dodatków. Cechami wyróżniającymi projekty jest wysoka jakość materiałów, sprowadzanych z Włoch i Francji oraz dbałość o detale i kroje. Wszystkie egzemplarze szyte są ręcznie u najlepszych polskich rzemieślników, bo MALLY & Co. wierzy, że praca rąk jest szlachetna, i jako jedyna, godna zaufania. Każdy model jest unikalny, istnieje też możliwość przygotowania projektu na miarę zgodnie z indywidualnymi upodobaniami.

Leave a Comment