Business-Relations.pl

Case

Wymiana walut w Rkantor bez wychodzenia z domu

Miłośnicy podróży doskonale zdają sobie sprawę z tego, że żadna z nich nie obejdzie się bez wymiany waluty. Czynności tej nie da się uniknąć, jeśli zależy nam na tym, by podróż była w pełni udana i odbyła się bez większych przygód. Wymiana waluty powinna odbyć się jeszcze zanim nasza wycieczka się rozpocznie, gdyż w miejscu do którego zmierzamy możemy mieć niemały kłopot z odnalezieniem kantoru lub innego punktu, w który operację tę moglibyśmy przeprowadzić.

Czytaj więcej: Wymiana walut w Rkantor bez wychodzenia z domu

Kalendarz inny niż wszystkie

Jak możesz przyspieszyć osiąganie swoich celów w 2015 roku? 13 kroków do większej produktywności, skuteczności i czerpania więcej radości z życia.

Być może zdarzyło Ci się niejednokrotnie wyznaczyć jakiś cel, a później go nie zrealizować. Możliwe też, że w swoim życiu masz dużo obowiązków, czuwasz nad różnymi projektami i zdarza Ci się o czymś zapomnieć lub przekładać zadania na kolejny, kolejny i jeszcze kolejny dzień. Przypomnij sobie te wszystkie sytuacje, w których bardzo Ci na czymś zależało (np. na spędzeniu czasu z bliskimi lub oddaniu się swojej pasji), ale w wyniku upływających terminów realizacji zadań musiałeś rezygnować z tych przyjemności na rzecz pracy czy biznesu. Czy nie byłoby przyjemnie móc działać zgodnie z wcześniej przygotowanym planem? Oczywiście, że tak! – odpowiesz.

Czytaj więcej: Kalendarz inny niż wszystkie

Letnie spotkania PWP

 W krakowskim historycznym hotelu Dwór Kościuszko odbyło się kolejne spotkanie PWP. Następne już 30. 07. 2013 r. w najwyższym budynku Katowic zwanym Altusem. W programie m.in. pokaz mody i biżuterii. Zapraszamy!

Czytaj więcej: Letnie spotkania PWP

Nowy dyrektor zarzadzający CH2M HILL Polska

Joanna Bensz objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego aby kontynuować rozwój CH2M HILL Polska w regionie Europa. Przed objęciem funkcji w CH2M HILL Polska zatrudniona była w PM Group jako Członek Zarządu i Dyrektor ds. Rozwoju i Marketingu w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 10 lat prowadziła też oddział Amerykańskiej Izby Handlowej (AmCham) we Wrocławiu, a od 2012r. jest członkiem zarządu AmCham w Polsce.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Nowy dyrektor zarzadzający CH2M HILL Polska

Śniadania biznesowe w Gliwicach

 Gliwicka grupa Business Networking International organizuje niezwykle owocne biznesowo śniadania biznesowe. Mimo, że Kreacja powstała zaledwie kilka miesięcy temu podczas jej eventów przekazano juz ponad 300 rekomendacji, w tym 80 poza grupą. Podłącz się do nich by Twoja firma rozbłysła niczym najjaśniejsza gwiazda na niebie! Wyprzedź konkurencję i zdobądź cenne rekomendacje.

Czytaj więcej: Śniadania biznesowe w Gliwicach

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782