Business-Relations.pl

Arkana urody

Arkana to polska marka bezpiecznych i skutecznych produktów kosmetycznych, które sprawiają, że dobrze czuję się w mojej skórze. Mimo, iż zegar biologiczny wciąż tyka za ich sprawa jego wskazówki posuwają się znacznie wolniej. To nie magia ani ułuda, lecz efekt ciężkiej pracy naukowców z wielu dziedzin. Warto je mieć na swojej toaletce jeśli dba się o urodę.

RETI FUSION RICH CREAM

Lekka konsystencja ułatwia aplikację. Szybko się wchłania i nie pozostawia  tłustego filmu. Skóra jest bardzo  dobrze nawilżona i wygładzona. Doskonale spełnia oczekiwania mojej dojrzałej skóry. Wygląda zdrowiej i młodziej.

HYDROSPHERIC LIGHT CREAM

Niewielka ilość kremu szybko i skutecznie nawilża. Zapewnia ochronę przed odwodnieniem, a tym samym spowalnia procesy starzenia.

BIOMIMETIC LIFT UP CREAM

Delikatna konsystencja przyspiesza aplikację. Szybko się wchłania. Efekt odmłodzenia w postaci poprawy jędrności  napięcia skóry jest zauważalny. Ten innowacyjny kosmetyk w pełni zaspokoił potrzeby  pielęgnacyjne mojej dojrzałej cery. Cofa wskazówki zegara biologicznego.

TRANSFORM HA FILLER CREAM

Ten innowacyjny filler sprawił, że moja skóra stała się nawilżona, mocno wygładzona i aksamitna w dotyku już po pierwszych aplikacjach. Kwas hialuronowy stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny.

MANDELIC+SALICYLIC

Sprawia, że moja mieszana cera przestaje się świecić. Działa złuszczająco przez co idealnie nadaje się do stosowania nie tylko przed terapią oczyszczającą. Poprawia koloryt cery.

 Polecam!

Maya M. Kowalczyk 

Czytaj takze: Nowe zestawy rollerow Arkana

***

O autorce:

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej, Europӓische Akademie Für Führungskrӓfte (Zarządzanie firmą na rynkach zagranicznych), Uniwersytetu Ekonomicznego im. Karola Adamieckiego w Katowicach (Handel zagraniczny), Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania (Zarzadzanie i marketing, Zarządzanie-Zarządzanie firmą europejską), TOEIC, College'u języka angielskiego, College'u języka niemieckiego, DP-Fremdsprachen, The London Callan School, The American Academy Kaplan – College Biznesowy, Berlitz International, Inc. (program opracowany przez Harvard Business Review)-dyplomy magisterskie i pozostałe z wyróżnieniami.

Wybrane ukończone szkolenia, seminaria i warsztatyDiversity & Inclusiveness, Thinking and Decision Making, Be global!, The Secrets Behind the Brand, Nonviolent Communication, Certified Internet Webmaster, Maraton Warszawa-London, Umiejętności liderskie kluczem do sukcesu, Etykieta menedżera, Savoir-vivre w biznesie, Profesjonalna komunikacja w biznesie, Nowoczesne narzędzia Public Relations, IT2B-komunikacja działów technicznych z klientem biznesowym, Skuteczna komunikacja pomiędzy sferą nauki a biznesu, Innowatyka, Program transferu innowacji do biznesu, Innowacje marketingowe-Gryfikacja, Efektywne zarządzanie firmą-nowe narzędzia informatyczne,  BPMN-modelowanie procesów biznesowych, Site Development Associate, Skuteczna praca IT, Assessment Center, Sztuka przemawiania, Szkoła Giełdowa, Szkoła milionerów, Realizacja projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Zarządzanie czasem, NLP-techniki perswazji, Inteligencja emocjonalna, Technologia metamorfoz, Kapelusz stulecia, Sztuka przedsiębiorczego myślenia.

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782