Business-Relations.pl

Luksus odkrywania piękna

Dr Irena Eris to znana na całym świecie marka zbudowana przez Irenę Eris, doktora farmacji. Te kosmetyki zabierają na wyspę szczęścia, na której dba się o piękno holistycznie. Ich baza to nie tylko wysokiej jakości składniki, ale przede wszystkim naukowe  osiągnięcia Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris. Mieści się ono wraz z częścią administracyjną firmy oraz jej liniami produkcyjnymi w estetycznym, nowoczesnym budynku w Piasecznie, koło Warszawy.

Grafika 

Tworzenie nowego preparatu kosmetycznego to proces wieloetapowy i złożony. Podstawą jest stworzenie i przebadanie receptury. W Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris prowadzi się testy metodą in vitro (na komórkach skóry-fibroblastach i keratynocytach), ex vivo (na modelach skóry 3D) i in vivo (aplikacyjne). Bada się także kompatybilność masy kosmetycznej z opakowaniem jednostkowym, które pełni nie tylko role zabezpieczającą, ale i informacyjną. Już na tym etapie trzeba pamiętać o zachowaniu zgodności z przepisami prawnymi, w tym dyrektywami unijnymi zawierającymi liczne wykazy substancji, których nie wolno wykorzystywać. Jak zapewniają technolodzy marki Dr I. Eris w opracowywanych przez nich preparatach stosuje się minimalne możliwe dawki konserwantów i innych substancji potencjalnie podrażniających. Za to można w nich znaleźć liczne wartościowe i skuteczne substancje aktywne. W Warszawie firma prowadzi wstępne badania dermatologiczne i ankietowe na specjalnie dobieranym panelu ochotników. Kolejny ważny etap do wdrożenie preparatu do produkcji. Czasem trzeba poświęcić wiele godzin, aby opracować właściwe proporcje dla kolejnych maszyn. Linia produkcyjna tańszych linii jest niemalże całkowicie zautomatyzowana. Droższe preparaty kosmetyczne są produkowane przy większym nakładzie pracy manualnej.

W dzisiejszych czasach innowacyjny pomysł na piękno, zgodnie z trendami rynkowymi, powinien zapewniać efekt niczym po zabiegach estetycznych. W ciągu gwarancję młodego wyglądu daje kosmetyk zapewniający skórze napięcie, lifting, rozświetlenie oraz ochronne przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego, szczególnie promieniowaniem UV. Idealny kosmetyk na noc działa regenerująco, odżywczo i wygładzająco. Kosmetyki marki Dr I. Eris są nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne. Produkuje się je w sterylnych warunkach na nowoczesnych liniach produkcyjnych z wykorzystaniem najwyższej jakości składników. Bez iniekcji i skutków ubocznych zapewniają one efekty zbliżone do zabiegów gabinetowych. Dr I. Eris to synonim zrównoważonego piękna.

Maya M. Kowalczyk

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782