Business-Relations.pl

Zrób to z głową

Irlandczycy mawiają, iż jeden włos na głowie jest wart znacznie więcej niż ten na grzebieniu. Mezoterapia owłosionej skóry głowy jest znacznie mniej bolesna niż przeszczep czy, w kategoriach emocjonalnych, łysina. Włosy to ważny element kobiecości. Jednak podobnie jak o najpiękniejsze kwiaty na przydomowej rabatce trzeba o nie regularnie i starannie dbać. Poza schorzeniami powodującymi nadmierne wypadanie włosów, głównymi przyczynami tej dolegliwości jest proces starzenia, który dotyka każdego z nas. Stosowanie specjalistycznych preparatów takich jak ELESTABion W firmy Floslek Pharma stanowi kluczowy element profesjonalnej terapii.

 

Seria ELESTABion W firmy Floslek Pharma zawiera 3 podstawowe preparaty:

1-      Szampon zapobiegający wypadaniu włosów

2-      Wzmacniająca maska do włosów

3-      Kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów

Wszystkie te preparaty przeznaczone są do włosów słabych z tendencją do wypadania.

Wszystkie produkty z tej serii zapakowane są w kartoniki w tej samej srebrno-różowej kolorystyce. Kartoniki te spełniają nie tylko funkcję ochronną i informacyjną, ale także promocyjno - sprzedażną. Na każdym z nich znaleźć można wszelkie niezbędne informacje takie jak:

Nazwa, pojemność, informacje o przewidzianym zastosowaniu, składniki (INCI), poszerzone informacje o głównych składnikach aktywnych i ich działaniu oraz rodzajach przeprowadzonych badań, informacje o producencie, data ważności oraz kod kreskowy. Większość wyżej wymienionych informacji podano w języku polskim oraz języku angielskim.

Zarówno kartoniki, jak i znajdujące się w nich pojemniki z samym preparatem doskonale zabezpieczają wartość użytkową produktu przed zniszczeniem i zepsuciem w trakcie transportu/przechowywania/składowania i w procesie konsumpcji. Na pojemnikach tych ponownie umieszczono najważniejsze informacje w języku polskim oraz angielskim.  

ELESTABion W Szampon zapobiegający wypadaniu włosów – produkt specjalistyczny

Pojemność: 200 ml

Grupa docelowa: bez ograniczeń wiekowych, dla kobiet i mężczyzn

Szampon przeznaczony jest do codziennego użytku. Zawarte w nim główne substancje aktywne to: kompleks pobudzający wzrost włosów, ekstrakt z żeń-szenia, aloe vera gel, prebiotyk, pantenol.

Otwierane od góry opakowanie jest poręczne i estetyczne. Łatwo otwiera się nawet jedna mokra od kąpieli pod prysznicem ręką. Szampon ma konsystencję lekko płynnego, bezbarwnego żelu. Mimo, że to produkt specjalistyczny, a więc nie perfumowany nie ma zapachu bazy kosmetycznej czy podobnego. Nie wycieka przez palce z dłoni ani nie ścieka zaaplikowany bezpośrednio na twarz. Pieni się w stopniu umiarkowanym. Po umyciu włosy są nawilżone i zdrowo błyszczące. Nie ma problemu z ich rozczesaniem ani elektryzowaniem. Nie powoduje podrażnień ani reakcji alergicznych.

ELESTABion W Wzmacniajaca maska do włosów – produkt specjalistyczny

Pojemność: 200 ml

Grupa docelowa: bez ograniczeń wiekowych, dla kobiet i mężczyzn

Maska przeznaczona jest do stosowania 2-3 razy w tygodniu. Zawarte w niej główne substancje aktywne to: kompleks pobudzający wzrost włosów, kompleks 7 olejów (awokado, kokosowy, lniany, arganowy, makadamia, oliwkowy, słonecznikowy), fucogel®, płynny jedwab, olej morelowy.

Produkt znajduje się w tubie, która stabilnie stoi nawet na śliskiej półce pod prysznicem i jest fabrycznie zamknięta folia do zerwania przy pierwszym użyciu. Łatwo ją otworzyć nawet jedną ręką. Maska ma biały kolor, niezwykle subtelny przyjemny zapach i gęstą konsystencję. Ta ostatnia cecha niezwykle ułatwia aplikację na wybrane miejsca np. końcówki włosów. Doskonale wspomaga działanie szamponu. Nie powoduje podrażnień ani reakcji alergicznych i nie obciąża włosów.

ELESTABion W Kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów

Pojemność: 10x6ml

Grupa docelowa: bez ograniczeń wiekowych, dla kobiet i mężczyzn

W 10 tubeczkach zawarto następujące główne substancje aktywne: trichogen VEG (10%), kompleks pobudzający wzrost włosów, ekstrakt z żeń-szenia, biotyna, pantenol.

Produkt zapakowano do tubek. Należy go rozprowadzać tuz u nasady włosów, a następnie wmasowywać. Moim zdaniem otworki wylotowe w tubeczkach są jednak zbyt duże i produkt szybko wylewa się w danym miejscu nie dając szansy na równomierne rozprowadzenie. To jeden z kilku drobnych minusów jaki dostrzegłam w całej serii. Tubeczki wkładam więc do specjalnej końcówki innej marki i z jej pomocą rozprowadzam ten płyn i wstępnie wmasowuję w skórę głowy. Trzeba jednak dodać, że zakup takiej końcówki kosztuje średnio  4 razy więcej niż ten zestaw-więc coś za coś. Sam płyn ma subtelny lekko nieprzyjemny zapach, ale to nie wada jeśli chodzi o specjalistyczne produkty kosmetyczne. Często np. najwyższej jakości nie przetworzone maski z alg nie pachną zbyt pięknie w porównaniu z tymi nic nie wartymi i naperfumowanymi.

Kuracji nie spłukuje się. Płyn nie powoduje podrażnień. Nie skleja ani nie obciąża włosów. Producent zaleca stosowanie kuracji przez 3 miesiące, a następnie po 1 tubeczce raz w tygodniu w celach profilaktycznych. Nie powoduje podrażnień ani reakcji alergicznych.

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782