Business-Relations.pl

Różnimy się i to jest piękne!

W dniu 24 września 2014r. w nowoczesnym butiku POP UP STORY w galerii Plac Unii w Warszawie odbyła się prezentacja nowej kolekcji szczoteczek do zębów Jordan Individual. Spotkanie poprowadzili stylistka i dziennikarka Joanna Horodyńska oraz Brand Manager marki Jordan Michał Drozd. Goście mieli okazję obejrzeć i poznać wzory nowych szczoteczek, które specjalnie dla marki Jordan zostały zaprojektowane przez grupę designerów Scandinavian Surface. Motywem przewodnim spotkania była indywidualność, która może być wyrażana zarówno poprzez przedmioty codziennego użytku, jak i przez ubrania. Dlatego marka Jordan zaprosiła do współpracy trzech polskich projektantów modowych - marki Szpila, Kiss The Frog i Capricornus.

Zdjęcia

Podczas spotkania zaprezentowany został klip przedstawiający sylwetki projektantek, ich indywidualny styl, inspiracje oraz przygotowane przez nie stylizacje, inspirowane wzorem wybranej szczoteczki Jordan Individual. Stylizacje były również prezentowane podczas spotkania. Po oficjalnej części goście mieli możliwość rozmów z projektantkami, a także obejrzenia kolekcji, przymierzenia projektów i indywidualnych konsultacji.

Kolekcja szczoteczek Jordan Individual 2015 to dwanaście unikalnych, wyróżniających się projektów, stworzonych przez grupę projektantów Scandinavian Surface, pozwalających wybrać produkt pasujący do naszego indywidualnego stylu bycia i upodobań. Pełna kolorystyka umożliwia także dopasowanie szczoteczki do stylu wnętrza łazienki, czyniąc z rzeczy codziennego użytku atrakcyjny, stylowy gadżet. Wzory były inspirowane surową przyrodą północy i geometrycznymi formami.

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782