Business-Relations.pl

Naturalnie, Korres

 Korres2Korres to grecka marka słynąca z produkcji naturalnych kosmetyków. Jej historia wiąże się z powstaniem pierwszej apteki homeopatycznej w Atenach, w której pracował George Korres założyciel marki. Pierwszym produktem stworzonym przez markę Korres był aromatyczny syrop ziołowy z miodem i anyżkiem. Inspiracją do stworzenia jego receptury był "rakomelon" rozgrzewająca mikstura na bazie alkoholu i miodu, którą dziadek Georga Korresa przygotowywał w swoim rodzinnym mieście na wyspie Naxos.

Wild Rose-rozjaśniający krem pod oczy (redukcja zmarszczek i cieni pod oczami)

Evening primrose-wygładzający krem pod oczy z wyciągiem z wiesiołka (redukcja zmarszczek i cieni pod oczami)

Sugar crystal-serum pod oczy z cukrem krystalicznym

Quercitin & Oak-przeciwstarzeniowy i przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z kwercytyną i wyciągiem z dębu

Black Pine-przeciwzmarszczkowy i liftingujący krem pod oczy z wyciągiem z czarnej sosny

Korres1Od 1996 roku firma Korres Natural Products wykorzystuje w kosmetologii swoje bogate doświadczenie w produkcji leków homeopatycznych oraz wiedzę o korzystnych właściwościach naturalnych  składników do stworzenia bezpiecznych i skutecznie oddziałujących na skórę kosmetyków. Pierwszym kosmetykiem do pielęgnacji stworzonym przez markę Korres był 24-godzinny nawilżający krem z wyciągiem z dzikiej róży (do dziś pozostaje bestsellerem na całym świecie).

Obecnie Korres posiada w swoim portfolio ponad 500 produktów, w tym szeroką linię naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, linię kosmetyków do makijażu, produkty przeciwsłoneczne, preparaty ziołowe, odżywki oraz suplementy diety. Nad ich opracowaniem czuwa zespół doświadczonych naukowców, których łączy wspólny cel i podobne wartości.

Wszystkie produkty marki Korres powstają na bazie czterech grup naturalnych składników: ziół o właściwościach leczniczych, ziół i roślin typowych dla greckiej flory, składników spożywczych i zaawansowanych składników aktywnych najnowszych odkryć międzynarodowej kosmetologii.

Unika się stosowania w swoich produktach pewnych związków syntetycznych, między innymi substancji ropopochodnych (oleje mineralne), silikonów (związki syntetyczne nieulegające biodegradacji), glikolu propylenowego (ekstrahent, któremu przypisuje się liczne alergie), etanolamin (regulatory pH wiązane z alergiami) i amoniaku (powszechnie stosowany w produktach do koloryzacji włosów), zastępując je naturalnymi składnikami aktywnymi, które są równie skuteczne i dodatkowo korzystnie oddziałują na skórę.

Podstawowe wartości marki Korres pozostają niezmiennie te same od czasów jej powstania. Do produkcji kosmetyków wykorzystywane są zioła oraz naturalne składniki najwyższej jakości. Opracowywane produkty są przyjazne dla skóry i środowiska, a ich skuteczność jest potwierdzana w badaniach klinicznych.

Przystępna cena pozwala na codzienne stosowanie kosmetyków. Korres przywiązuje również dużą uwagę do estetyki i stylistyki produktów.

Produkty Korres nabyć można w perfumerii Sephora w katowickim C.H. Silesia.

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782