Business-Relations.pl

Studio kulinarne Przystanek 11

W dniu 01. 07. 2017 r. serdecznie zapraszamy wszystkich do studia kulinarnego Przystanek 11 w Zabrzu. Organizujemy dzień otwarty. Rozpoczynamy już o godz. 16.00 - zakończenie planujemy o godz. 20.00.

Udział w imprezie jest bezpłatny!

To jedyna i niepowtarzalna okazja by spotkać tylu prowadzących w jednym czasie. Spotkać i porozmawiać, uczestniczyć w mini warsztatach, przyglądać się ich pracy. No i wreszcie zrobić sobie z nimi zdjęcie! Na razie potwierdzili swoją obecność: Agata Tkaczyk pasjonatka zdrowego trybu życia i blogerka kulinarna Dietetyczne fanaberie, Ania Adamiok autorka blogu Świat Wypieków , Sylwia Grodzka-Haba/BakeOff specjalistka od słodyczy Pani Foremka, Karolina Żmijewska - możecie ją pytać o Tajlandia od kuchni lub o kuchnię bezglutenową, Ania Petryna - blogerka Słodki-Kompromis.pl chętnie porozmawia z Państwem o zajęciach z dziećmi (również tych po angielsku), Gosia i Bogdan czyli Wegeraj oraz mistrz kuchni Marcin Czubak i mistrz kuchni Paweł Jackowski autor bloga Paleo dla opornych.

Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja by poznać i pooglądać to miejsce /jest jeszcze inny na to sposób - można zapisać się na warsztaty kulinarne/

Dla Państwa przygotowaliśmy w tym dniu mini warsztaty:
Godz. 16.00 Wytrawne babeczki jaglane – prowadzi Agata Tkaczyk
Godz. 17.00-18.30 Słodycze: Tort na otwarcie studia i kolorowe cup cake – prowadzi duet: Sylwia Grodzka-Haba i Anna Adamiok
Godz. 19.00 Kuchnia Tajska – prowadzi Karolina Żmijewska

Oprócz tego po drugie - do dyspozycji będzie fenomenalna Małgosia Lipowicz, która o winach wie absolutnie wszystko.

po trzecie - swoją obecnością zaszczyci nas młody iluzjonista CARD GUY, subskrybuj koniecznie jego kanał!
https://www.youtube.com/channel/UC1Bz449QpttRU974ZwUenjg

Będzie mnóstwo upominków od sponsorów.

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782