Business-Relations.pl

Tarta jogurtowa

Tarta z nadzieniem jogurtowym oraz mandarynkami

Kamionkowa forma Stir It Up doskonale sprawdza się w pieczeniu tart i zapiekanek. Jest stosunkowo lekka. Bardzo ładnie prezentuje się na stole. Oryginalny wzór z praktycznymi uchwytami.

Formę do tarty Stir It Up można kupić w Sklepie Internetowym Fartuszek: fartuszek.com.pl. Sklep powstał z myślą o wszystkich osobach, które w przedmiotach codziennego użytku cenią nie tylko funkcjonalność ale i piękno - wszystkie przedmioty, którymi się otaczamy w codziennym życiu, powinny nie tylko spełniać swoją rolę ale i cieszyć oko, wywoływać uśmiech i dawać nam przyjemność z ich użytkowania.

Grafika

Sklep Internetowy Fartuszek powstał z myślą o wszystkich osobach, które w przedmiotach codziennego użytku cenią nie tylko funkcjonalność ale i piękno - wszystkie przedmioty, którymi się otaczamy w codziennym życiu, powinny nie tylko spełniać swoją rolę ale i cieszyć oko, wywoływać uśmiech i dawać nam przyjemność z ich użytkowania.

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782