Business-Relations.pl

Smaki świata

Sushi Kushi

Irasshaimase, Witajcie, Poszukiwacze smaków Kraju Kwitnącej Wiśni. Pragniemy Was zaprosić na ucztę złożoną z sushi, ramenów, ryb morskich i glonów polanych naszą tajną bronią - sosem unagi. Delektujcie się nową odsłoną Sushi Kushi!

Nigiri, hosomaki, futomaki? Poznaj wspaniałe smaki Japonii w Sushi Kushi.

Zapraszamy: https://www.sushikushi.com/promocje-aktualnosci, FB, Instagram i Google Maps - spacer wirtualny: 7MV7+5V Gliwice

Czytaj więcej: Sushi Kushi

Dzień otwarty w studio kulinarnym Przystanek11 w Zabrzu

Z okazji zbliżającej się pierwszej rocznicy działalności studia kulinarnego Przystanek 11 w Zabrzu zapraszamy w dniu 30.06.2018r. od godz. 16.00 na dzień otwarty w studio kulinarnym Przystanek11 w Zabrzu ul. Paderewskiego 11. Wstęp na wszystkie mini warsztaty w tym dniu jest bezpłatny. W czasie tego wydarzenia zaplanowaliśmy wiele atrakcji, min. toast i poczęstunek tortem urodzinowym, konkursy z nagrodami a także licytacje.

Grafika

Czytaj więcej: Dzień otwarty w studio kulinarnym Przystanek11 w Zabrzu

Foodshow 2018

Po raz kolejny w Katowicach zagościli miłośnicy dobrej i nowoczesnej kuchni. Foodshow to unikalne wydarzenie biznesowe i kulinarne branży spożywczo-gastronomicznej, podczas którego miały miejsce m. in. prelekcje, pokazy gotowania i spotkania autorskie. To miejsce spotkań wielbicieli dobrego jedzenia i alkoholu, pasjonatów sztuki kulinarnej oraz wszystkich zainteresowani smakowitą kuchnią.

Grafika

Czytaj więcej: Foodshow 2018

Piękne letnie wspomnienia

Monte Santi – wino o owocowych nutach idealne na letnie upały.

Grafika

Czytaj więcej: Piękne letnie wspomnienia

Restauracja w iście cesarskim stylu

Restauracji Cesarskiej mieszczącej się przy Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie serwuje się zarówno dania kuchni śródziemnomorskiej, jak i polskie regionalne specjały. Goście mają do wyboru stoliki w Sali głównej, przy barze Wellington oraz na letnim tarasie z Tajemniczym Ogrodem. Wszystkie sale są ze sobą połączone, co pozwala zarówno na organizację kameralnych spotkań rodzinnych czy biznesowych, jak i bankietów, konferencji, przyjęć weselnych oraz imprez okolicznościowych dla maksymalnej liczby 200 Gości.

Grafika

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782