Business-Relations.pl

Smaki świata

Oryginalne koreańskie kimchi

Kimchi to najbardziej rozpoznawalny na świecie produkt kuchni koreańskiej. Koreańskie jedzenie to po koreańsku to 한국 음식 (hanguk eumsik), skracane często do słowa 한식 (hansik).

Czytaj więcej: Oryginalne koreańskie kimchi

Sushi Kushi

Irasshaimase, Witajcie, Poszukiwacze smaków Kraju Kwitnącej Wiśni. Pragniemy Was zaprosić na ucztę złożoną z sushi, ramenów, ryb morskich i glonów polanych naszą tajną bronią - sosem unagi. Delektujcie się nową odsłoną Sushi Kushi!

Nigiri, hosomaki, futomaki? Poznaj wspaniałe smaki Japonii w Sushi Kushi.

Zapraszamy: https://www.sushikushi.com/promocje-aktualnosci, FB, Instagram i Google Maps - spacer wirtualny: 7MV7+5V Gliwice

Czytaj więcej: Sushi Kushi

Dzień otwarty w studio kulinarnym Przystanek11 w Zabrzu

Z okazji zbliżającej się pierwszej rocznicy działalności studia kulinarnego Przystanek 11 w Zabrzu zapraszamy w dniu 30.06.2018r. od godz. 16.00 na dzień otwarty w studio kulinarnym Przystanek11 w Zabrzu ul. Paderewskiego 11. Wstęp na wszystkie mini warsztaty w tym dniu jest bezpłatny. W czasie tego wydarzenia zaplanowaliśmy wiele atrakcji, min. toast i poczęstunek tortem urodzinowym, konkursy z nagrodami a także licytacje.

Grafika

Czytaj więcej: Dzień otwarty w studio kulinarnym Przystanek11 w Zabrzu

Foodshow 2018

Po raz kolejny w Katowicach zagościli miłośnicy dobrej i nowoczesnej kuchni. Foodshow to unikalne wydarzenie biznesowe i kulinarne branży spożywczo-gastronomicznej, podczas którego miały miejsce m. in. prelekcje, pokazy gotowania i spotkania autorskie. To miejsce spotkań wielbicieli dobrego jedzenia i alkoholu, pasjonatów sztuki kulinarnej oraz wszystkich zainteresowani smakowitą kuchnią.

Grafika

Czytaj więcej: Foodshow 2018

Piękne letnie wspomnienia

Monte Santi – wino o owocowych nutach idealne na letnie upały.

Grafika

Czytaj więcej: Piękne letnie wspomnienia

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782