Business-Relations.pl

Smaki świata

Smileat

Markę Smileat stworzono, aby zmienić świat ekologicznej żywności dla dzieci. Są one dedykowane są także dla dorosłych konsumentów produktów ekologicznych. Każdy deserek Smileat są starannie przygotowywany z owoców i warzyw z ekologicznych hiszpańskich upraw. Mięso zawarte w obiadkach tej marki pochodzi z  hiszpańskich hodowli. Pakuje się go ręcznie przy zachowaniu najwyższych norm bezpieczeństwa i higieny. Rolnicy dostarczający produkty są starannie selekcjonowani i muszą spełniać normy UE dotyczących żywności BIO.

Studio kulinarne Przystanek 11

W dniu 01. 07. 2017 r. serdecznie zapraszamy wszystkich do studia kulinarnego Przystanek 11 w Zabrzu. Organizujemy dzień otwarty. Rozpoczynamy już o godz. 16.00 - zakończenie planujemy o godz. 20.00.

Udział w imprezie jest bezpłatny!

Czytaj więcej: Studio kulinarne Przystanek 11

Klub Kolacyjny Barilla

Piękna krakowska kamienica stanowiła niezwykle urokliwą scenerię wyjątkowego spektaklu kulinarnego, w której pierwszoplanową rolę odgrywały produkty Barilla. Niebanalne smaki stworzone przez szefa krakowskiej restauracji Fiorentina pojawiły się w intrygujących odsłonach. Tego wieczoru celebrowano nie tylko myśl i koncepcję czysto kulinarną, ale i tą estetyczną i artystyczną. Były więc strefy kreacji, relaksu i degustacji. To miejsce godne prawdziwych smakoszy o artystycznych duszach.

Czytaj także: Pysznie i wesoło

Tak się bawi, tak się bawi Klub Kolacyjny Barilla

Czytaj więcej: Klub Kolacyjny Barilla

Zdrowie przede wszystkim

Optima Cardio zawiera naturalne sterole roślinne i potas. 

Grafika

Czytaj więcej: Zdrowie przede wszystkim

Personality Quiz : Which wine are you

Which wine are you?

Take this quiz to find out. Remember to jot down each of your answers!

Czytaj więcej: Personality Quiz : Which wine are you

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782