Business-Relations.pl

WSS wracają po wakacjach

Otwarcie trzeciego już sezonu stylowych spotkań dla kobiet odbędzie się  17 września o godz. 18.00 w Gliwicach. Z tej okazji organizatorzy przygotowali m.in. prezentację mody damskiej na jesień/zimę, najnowsze serie kosmetyków ochronnych oraz wielu nowych, ciekawych ekspertów m.in. z zakresu aromatyzacji wnętrz. To wszystko ujęte zostało w tajemniczo brzmiącym temacie wieczoru; Diabeł tkwi w szczegółach. Dlaczego taki właśnie temat na rozpoczęcie?

Wakacje to czas odpoczynku i relaksu, w którym nie skupiamy się na detalach. Czas jednak wrócić do pracy, spotkań biznesowych i nie tylko, a to oznacza, że warto zwrócić uwagę  na szczegóły naszego wyglądu, który w dużej mierze świadczy o naszym całym wizerunku. Dobre pierwsze wrażenie stanowi bowiem 70 % sukcesu… - odpowiadają organizatorzy. Podczas spotkania w Gliwicach odbędą się także zapisy do konkursu Stylowa metamorfoza. To już druga taka inicjatywa pod egidą Wtorkowych Salonów Stylowych, mająca na celu zapewnić jednaj z uczestniczek szansę na całkowitą zmianę swojego wizerunku. Zwyciężczyni będzie mogła śmiało poczuć się jak bogini, bowiem zwycięstwo zapewnia serię zabiegów kosmetycznych, stomatologicznych, naukę makijażu, kosmetyki i stylowe ubrania na nowy start. Udział w tego typu przemianie, to z pewnością marzenie wielu kobiet. Nie zapomniano także o pozostałych uczestniczkach, na które jak zwykle czekać będą liczne upominki oraz okazja do odświeżenia swojej garderoby bez wydawania gotówki. Po spotkaniu zaplanowano tzw. SWAP Party czyli szansę na wymienienie się ubraniami i dodatkami z pozostałymi uczestniczkami spotkania. Wystarczy przynieść min. trzy rzeczy, w których już  nie chodzimy i dobrze rozglądać się za tym, co może nam się przydać wśród rzeczy innych uczestniczek.  Zapraszamy zatem 17 września do Hotelu Silvia Gold w Gliwicach, przy ul. Studziennej 8.

Szczegóły dotyczące akcji znajdą się na stronie www.wtorkowesalonystylowe.pl.

WSTĘP WOLNY Ilość miejsc ograniczona (aby wziąć udział w spotkaniu należy wysłać zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782