Business-Relations.pl

News

Innowacyjny projekt „Twarze Runmageddonu”

Nowy projekt „Twarze Runmageddonu” ukazuje przemianę, która dokonuje się w uczestnikach ekstremalnego biegu z przeszkodami. To wyraziste, oryginalne fotografie, które nie tylko przedstawiają prawdziwe emocje zawodników, ale także poruszą niejednego obserwatora.

Czytaj więcej: Innowacyjny projekt „Twarze Runmageddonu”

The 3rd Coaltrans Poland

3rd Coaltrans Poland™ – a comprehensive two-day event providing insight into key issues impacting Poland’s coal industry today and in the future.

2015 is a year of change for the Polish coal industry.

 

Czytaj więcej: The 3rd Coaltrans Poland

Wesołych Świąt i Dosiego Roku!

  I DOSIEGO ROKU!!!

Czytaj więcej: Wesołych Świąt i Dosiego Roku!

Styczeń okazji w JULA

Początek roku w JULA obfituje w akcje specjalne dla Klientów. Już od 14 stycznia dla wszystkich dostępna jest opcja zakupów „Prawdziwe raty 0%” a pod koniec miesiąca rozpocznie się akcja „Kup 3 zapłać za 2” .

 

 

Czytaj więcej: Styczeń okazji w JULA

GALERIA KAZIMIERZ - poznajmy się na nowo

„Bycie kobietą oznacza bycie wykształconą pracownicą, matką, żoną, znawcą mody, modelką i dostarczycielem rozrywki. Wszystkie te role trzeba pełnić jednocześnie, nie wariując przy tym.” Źródło: Cassandra Report 2013

Galeria to kobieta. Musi być wszechstronna i ciągle dążyć do ideału, by sprostać wszystkim wyzwaniom i funkcjom, jakie piastuje. Klientów do Galerii przyciągają nie tylko zakupy, badania wskazują, że chodzą tam, by spotkać się ze znajomymi (49,5%), szukają kontaktu z kulturą, chcą się zainspirować (40%), by wiedzieć co jest modne i na czasie. Żródło: Badanie Galerii Handlowych ATM Grupa

Więcej zdjęć

Czytaj więcej: GALERIA KAZIMIERZ - poznajmy się na nowo

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782