Business-Relations.pl

Samorządowa Polska

Swego czasu ze świata dwubiegunowego przeszliśmy do unilateralnego z centralną pozycją Stanów Zjednoczonych. Obecnie ten układ zmienia się. Nowe potęgi to Chiny, Indie, Brazylia. Powstają nowe centra cywilizacyjno-gospodarcze. Ideę integracji europejskiej porównać można jedynie do powstania Stanów Zjednoczonych. Sposobami na przezwyciężenie kryzysu są rozszerzanie i pogłębianie integracji, a nie nacjonalizacja i dezintegracja. Ważnym elementem rozwoju Unii Europejskiej jest rozwój sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Jak twierdzą sami przedsiębiorcy główną barierą rozwoju jest utrudniony dostęp do kredytów i pożyczek. Utworzony właśnie fundusz ma zapewnić powszechny dostęp sektora MŚP do pieniądza. Samorządowa Polska” to zaufanie i kooperacja pomiędzy gminą a obywatelem na nowych zasadach.

IMG_3989IMG_3990IMG_3994

-Pionierzy mimo, że sami nie mogli zobaczyć owoców swej działalności to historia zwykle wspomina o nich jak najlepiej-reasumował Kwaśniewski.

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782