Business-Relations.pl

Polsko - Gruzińska Izba Przemysłowo - Handlowa wspiera Runmageddon Kaukaz

Już od początku roku trwają przygotowania do drugiej edycji Runmageddonu Global w Gruzji. W związku z zaplanowanym na wrzesień wydarzeniem, Polsko - Gruzińska Izba Przemysłowo - Handlowo podjęła decyzję o współpracy z polskim organizatorem ekstremalnego biegu.

 

Polsko- Gruzińska Izba Przemysłowo- Handlowa powstała z pasji Polaków do Gruzji. Jej celem  podstawowym jest zwiększenie potencjału polskich i gruzińskich przedsiębiorstw, poprzez promocję wymiany gospodarczej, kulturalnej i sportowej. Organizacja Runmageddonu w górach Kaukaz idealnie wpisuje się w jej działalność. Izba wspiera organizatorów w kontaktach z lokalnymi przedsiębiorstwami, a Runmageddon pozwala poznać Polakom piękno gruzińskiego kraju.

- Cieszę się, że w przygotowania Runmageddonu Kaukaz zaangażowała się Polsko - Gruzińska Izba Przemysłowo - Handlowa. Organizacja takich wydarzeń sportowych pozwala nawiązywać współpracę między firmami obydwu krajów i jest dobrym narzędziem do promocji marki zarówno kraju gospodarza jak i organizatora.- mówi prezes RUNMAGEDDON S.A. Jaro Bieniecki.

- Głównym celem izby poza internacjonalizacją przedsiębiorstw oraz marketingiem eksportowym jest budowa pozytywnego wizerunków naszych krajów. Runmageddon Global  to koncept łączący biznes, pozytywne emocje, sport i współzawodnictwo. Impreza wpisuje się w koncept nowoczesnej dyplomacji gospodarczej. Jako izba cieszę się, że możemy wspierać Runmageddon Global w Polsce i Gruzji. - mówi Stanisław Raźniewski – Prezes Izby.

Runmageddon Kaukaz odbędzie się w dniach 21-27 września br. Będzie to druga edycja ekstremalnego biegu poza granicami kraju z cyklu Runmageddon Global. W jej trakcie uczestnicy mierzyć się będą z 4 biegowymi trasami. Każdego dnia pokonywać będą od kilkunastu do kilkudziesięciu kilometrów po terenie malowniczych i niekiedy monumentalnych gór Kaukaz. Startujący będą mieli do wyboru 4 formuły: 50 lub 100 kilometrów z przeszkodami lub też bez nich.Gruzińskie wydarzenie będzie okazją dla startujących do poznania kultury kraju gospodarza, a także do zaproszenia dzieci z lokalnych szkół do wzięcia udziału w zorganizowanym specjalnie dla nich Runmageddonie Kids.

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782