Business-Relations.pl

Kolekcja Voodoo marki artègo

 Voodoo – nowa, intrygująca kolekcja artègo

Magia, kontrola umysłu, przejmowanie ciała. Voodoo to jedno z bardziej intrygujących wierzeń świata. Podstawą religii wywodzącej się z Afryki są tak zwane „rytuały opętania”. Uczestnicy obrzędu wchodząc w trans, oddają się duchom bogów, które opanowują ich ciała. To właśnie ci bogowie, a dokładnie cztery boginie reprezentujące różne sfery życia zainspirowały Krzysztofa Pajora i Marcina Machnickiego - stylistów marki artègo i przyczyniły się do powstania najnowszej, niezwykle magicznej kolekcji fryzur.

Więcej zdjęć: http://business-relationslifestyle.blogspot.com/2013/11/kolekcja-fryzur-voodoo-marki-artego.html

 

Scalenie tajemniczości i demoniczności, prostota kolorów oraz szaleństwo stylizacji Zuo Corp. stanowią o świeżym spojrzeniu marki artègo na współczesną modę ulicy. Kolekcja Voodoo została stworzona z myślą o kobietach ceniących sobie elegancję połączoną z najnowszymi trendami zarówno we fryzjerstwie jak i w stylizacji ubrań.

Cztery boginie, które skupiły uwagę stylistów marki artègo i stały się źródłem inspiracji dla nowej kolekcji Voodoo to:
·       OSZUN,
·       OYA,
·       YEMAYA,
·       BRIGITTE.


Stylizacja OSZUN – bogini miłości, władczyni namiętności. Piękna i młoda kobieta, która jest patronką min.czarownic.

Na delikatnie wilgotne włosy zaaplikowano spray ROOT LIFTER artègo, który podniósł  je u nasady, natomiast na ich całą długość i końce nałożono delikatną piankę nawilżającą MIRACLE MOUSSE artègo. Całość  wysuszono. W przedniej części fryzury ułożono fale, resztę włosów pokarbowano na całej długości i delikatnie podtapirowano. Na koniec, fryzurę utrwalono lakierem UP AND DOWN artègo, a detale podkreślono sprayem nabłyszczającym SHINE ON ME artègo.
Kosmetyki użyte do stylizacji:
·       Spray unoszący włosy u nasady ROOT LIFTER,
Pojemność: 300 ml, Cena: 37,90 PLN
·       Pianka nawilżająca MIRACLE MUSSE,
Pojemność: 250 ml, Cena: 37,90 PLN
·       Lakier w sprayu UP AND DOWN,
Pojemność: 400, Cena: 37,90 PLN
·       Spray nabłyszczający SHINE ON ME,
Pojemność: 250 ml,  Cena: 34,90 PLN

Stylizacja OYA – odważna i piękna wojowniczka, władczyni sił natury. Może objawiać się łagodnie i spokojnie, aby chwilę później spustoszyć całą okolicę.

Po umyciu włosów szamponem SILVER MAGICAL COLOR artègo, który neutralizuje żółte refleksy, na całą długość włosów nałożono żel nabłyszczający lekko utrwalający SHAPING GLAZE artègo. Za pomocą suszarki i okrągłej szczotki zrobiono loki, co zwiększyło objętość fryzury i dodało jej sprężystości. Do uzyskania efektu połysk-mat użyto pasty do modelowania PLAY POMATT artègo i sprayu mocno utrwalającego HOT SHOT artègo.

 Kosmetyki użyte do stylizacji:
·       Szampon SILVER MAGICAL COLOR,
Pojemność: 300 ml, Cena: 31,50 PLN
·       Żel nabłyszczający lekko utrwalający SHAPING GLAZE,
Pojemność: 300 ml, Cena:37,90 PLN
·       Pasta do modelowania PLAY POMATT,
Pojemność: 75 ml, Cena: 37,90 PLN
·       Spray mocno utrwalający HOT SHOT,
Pojemność: 500 ml, Cena: 37,90 PLN

 Stylizacja YEMAYA– bogini mórz i oceanów. Kryształowo czysta i lśniąca, a jednocześnie zagadkowa.

Na włosy odsączone ręcznikiem zaaplikowano krem prostujący SLIDING SMOOTH artègo. Używając płaskiej szczotki wysuszono całość i spleciono dwa kłosy, które podpięto wsuwkami. Objętość zwiększono poprzez lekkie wysunięcie każdego z elementów warkocza. Sekcję grzywki nabłyszczono sprayem nabłyszczającym SHINE ON ME artègo, a do uzyskania ostatecznego utrwalenia, użyto lakieru BE PRETTY & STRONG artègo.

Kosmetyki użyte do stylizacji:
·       Krem prostujący SLIDING SMOOTH,
               Pojemność 100 ml, Cena: 37,90 PLN
·       Spray nabłyszczający SHINE ON ME,
               Pojemność: 250 ml, Cena: 34,90 PLN
·       Lakier BE PRETTY & STRONG,
               Pojemność:250 ml, Cena: 34,90 PLN

Stylizacja BRIGITTE– opiekunka cmentarzy i grobów. Kobieta o rudych włosach i alabastrowej skórze.

Aby uzyskać odpowiednią formę fryzury, włosy umyto szamponem do włosów kręconych TRIPLE D CURL artègo Następnie, na całą długość włosów nałożono krem modelujący TWIST UP artègo i wysuszono je za pomocą suszarki z dyfuzorem. Aby nadać ostateczny efekt niesfornych loków, poszczególne pasma podkreślono gumą FAST REPLAY artègo i utrwalono lakierem mocno utrwalającym HOT SHOT artègo.

Kosmetyki użyte do stylizacji:
·       Szampon do włosów kręconych TRIPLE D CURL,
Pojemność: 300 ml, Cena: 31,50 PLN
·       Krem modelujący TWIST UP,
Pojemność: 100 ml, Cena: 37,90 PLN
·       Guma FAST REPLAY,
Pojemność: 100 ml, cena: 34,90 PLN
·       Lakier mocno utrwalający HOT SHOT,
Pojemność: 500 ml, Cena: 37,90 PLN

Produkty artego dostępne są w sklepach fryzjerskich Fale Loki Koki, salonach fryzjerskich oraz sklepie internetowym lokikoki.pl

zuo corp. jest to polska marka odzieżowa założona w 2010 roku. Kolekcje tworzy Bartek Michalec. Celem marki jest oferowanie odzieży wysokiej jakości, w przystępnej cenie. Kolekcje szyte są w Polsce z włoskich oraz niemieckich tkanin. Każdy z modeli powstaje w tzw. krótkiej serii, od kilku do kilkudziesięciu egzemplarzy, co daje kupującemu poczucie niepowtarzalności zakupu. W ofercie znaleźć można odzież męską, damską, dodatki oraz linię sportową w całości unisex. Obecnie marka składa się z dwóch linii: zuo corp. oraz zuo corp +.

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782